PostWysłany: Śro 11:42, 20 Sie 2008    Temat postu:

Austria Wieden 0-1 Fenerbahce Istanbul
67'Guilherme Gusmao

Opis meczu:
Grajacy w 1/2 rezerwowym składzie Fener pokonało A.Wieden.Najlepiej grał nowy nabytek Fener,Nigel-Reo-Coker ktory wyszedł w pomocy razem z młodziutkim Niltonem-nabytkiem z Corinthians.Obydwaj zagrali swiertnie a po godzinie zmienili ich Alex i Mehmet.Na prawej pomocy Vederson gral caly mecz(srna kontuzjowany).i grął dobrze.Piłkarz meczu Reo-Coker(Cool

Posty: 235

PostWysłany: Śro 11:47, 20 Sie 2008    Temat postu:

Fenerbahce Stambuł 2-1 AJ Auxerre
32'Barry 63'Dudka
89'Nani

Opis meczu:
Coz,Fenarbahce gralo lepiej,mimoze zapewnilo sobie zwyciestwo dopiero w 89minucie po kapoitalnej glowce Naniego.W srodku pola zaczeli Nilton i Mehmet.a w ataku...Deivid i Kazim.MVP=Barry(10)

Posty: 235

PostWysłany: Śro 11:50, 20 Sie 2008    Temat postu:

Valencia CF 2-2 Bayern Monachium
49'50'Higuain 32'Quaresma
75'Cannavaro

OPIS MECZU:
I połowa na korzysc Bayernu,.druga na korzysc Valencii.Dwa gole w 2 minuty wstrzzasnely Bayernem,ale Cannavaro wyrownal.Kapitalny mecz Higuaina i Hildebranda oraz Casillasa(wszyscy 9).Ciekawa liga bedzie!

Posty: 235

PostWysłany: Śro 20:39, 20 Sie 2008    Temat postu:

Sporting II Lizbona 1-1 Manchester II United
15;Batista 56;Evans

Sporting Lizbona 2-2 Manchester United
34'Moutinho 22'Tevez
44'Izmailov 57'Ronaldo(penalty)
Opis:
Sporting powinien to wygrac,geniusz Moutinho(gol ,asysta).MU na inauguracje gra z Fiorentina,ktora ma srednia forme i bedzie faworytem.Sporting zaczyna rozgfywki2-ligowe meczem z FC Basel i raczej wygra.PM=Moutinho-9,5

Posty: 235

PostWysłany: Śro 20:43, 20 Sie 2008    Temat postu:

Fenerbahce II Stambuł 12-0 OKS Olsztyn
2'12'14'23'26'40'Deivid
33'67'69'76'Gobbi
87'Guilherme Gusmao
89' Wes Brown

Opis meczu:
Druga jedenastka(choc po tych bramkarz Gobbi i Deivid,kto wie.)+ Guilherme i Caceres rozniosla polskiego II-ligowca,OKS OLsztyn az 12-0.Deivid,Gobbi i Lugano otrzymali 10.Jutro ostatnie dwa sparingi Fener przed inauguracja.1 skład podejmie Red Bull Salzburg,a drugi SV Mattersburg.