PostWysłany: Wto 15:58, 05 Sie 2008    Temat postu: Wyniki

Wyniki sparingów

Posty: 235

PostWysłany: Pon 10:26, 11 Sie 2008    Temat postu:

Legia Warszawa 1-4 FENERBAHCE STAMBUL
28' Choto 5' Dracena
38' Srna
43'Guiza
80' Vederson

Opis;
Legia grała dobrze w drugiej połowie,ale pierwsza dla Fenerbahce.Kapitalne zawody rozegrali Srna,Caceres i Alex który miał 3 asysty.Piłkarzem meczu został właśnie Alex(ocena: 9)

Posty: 235

PostWysłany: Wto 9:53, 12 Sie 2008    Temat postu:

BAYERN MONACHIUM 4-1 MANCHESTER UNITED
14' Kuyt 13'Ferdinand
66'82'Aurelio
90+2'S.Ramos

Opis:
Bayern niespodziewanie przez niemalże cały mecz przeważał,świetne zawody rozgrywał wprowadzony po przerwie Fabio Aurelio,dobrze grali Ramos i Kuyt.Mecz był brutalny,dwie kontuzje,4 czerwone kartki i dziwna postawa sędziego.W szeregach MU najlepiej grał Rio Ferdinand.Piłkarz meczu: Fabio Aurelio (ocena:9)

Sedzia spotkania: KONRAD PLAUTZ (AUT)

Posty: 235

PostWysłany: Wto 9:56, 12 Sie 2008    Temat postu:

GKS Bełchatów 0-4 FENERBAHCE STAMBUL
Gole dla Turków: Guiza,Carlos,Maldonado,Srna

Opis:
Swietny mecz Fener.Dobre,dokładne piłki,kapitalny mecz zagrał Vederson który zaliczył 3 asysty i trener ma ból głowy bo gola strzelil tez Darijo Srna.Sedzia,poprawne sędziowanie,jedyny dobry piłkarz GKS w tym meczu to łukasz Garguła,jeszcze przyzwoicie grał Jhoel Herrera.Pilkarz meczu: Vederson (9)

Sędzia spotkania: JEAN-PIERRE-DURVAL (FRN)

Posty: 235

PostWysłany: Śro 16:30, 13 Sie 2008    Temat postu:

PANATHIANIKOS ATENY 1-2 FC BARCELONA
2' Lepodisis 38'Keita
42'Alves

Opis:
Katastrofalny błąd Valdesa pozwolił Koniczynkow zdobyc Gola.Bardzo dobre zaody rozegrali Benayoun,Keita i Alves.Piłkarzem meczu został własnie ALves(Cool

Posty: 235

PostWysłany: Śro 16:34, 13 Sie 2008    Temat postu:

Cracovia Kraków 1-5 Fenerbahce Stambuł
90+2'Kostrubała 12'Carlos
31'35'Guiza
79'Boral
85'Deivid

Opis spotkania:
Swietna gra w destrukcji Fenerbahce,znowu na lewej pomocy R.Carlos w miejsce kontuzjowanego Appiaha i przede wszystkim od początku duet Guiza-Kazim.Na prawej pomocy w 1 polowie dobrze gral Srna,a w drugiej tak samo gral Vederson,ciekawa walka 0o miesjce.Cudowny gol Ugura Borala:przelozyl pilke z prawej na lewa,kiwnal,podrzucił i walnal z powietrza.Zawodnikiem meczu stoper Edu Dracena(8,5)

Posty: 235

PostWysłany: Nie 13:05, 17 Sie 2008    Temat postu:

Fenerbahce Stambuł 1-0 FC Zurych
12' Caceres

Opis:
Fenerbahce pierwszą połowę zagrało genialnie,a drugą fatalnie.Piękny gol z rzutu wolnego Caceresa pozwolił wygrac ze Szwajcarami.Poza tym dobrze grał Guiza i Maldonado,ktory zastapil chorego Mehmeta.Fenerbahce zostały dwa sparingi z Austria Wieden i Szachatrem Donieck.Piłkarzem meczu Caceres(8,5)

Posty: 235

PostWysłany: Nie 13:07, 17 Sie 2008    Temat postu:

ACF Fiorentina 1-1 Dinamo Kijów
50'Pazzini 61' Diogoro

Opis:
Nie ma co opisywac.Fiorentina zagrala slabo,bez animuszu.Dobrze grali tylko Pazzini,Boral i DOnadel.Fiora zagra mecz z Spartą Praga,mktore jest mocna.Pilkarz meczu Ugur Boral(Cool

Posty: 235

PostWysłany: Nie 13:41, 17 Sie 2008    Temat postu:

Inter Mediolan 3-1 Ajax Amsterdam
52' Cruz 24'Luque
67' Maxwell
90'Materazzi

Inter z pierwszej czesc gry i z drugiej to dwa inne zespoły.W pierwszej nic nie pokazali,fatalne błedy Cambiasso Figo przy bramce.W szergach Ajaxu dobrze grali Vermaelen,Ogararu,Verotnghen i Luque.W Interze swietnie grał pilkarz meczu Maniche(8,5)

Posty: 235

PostWysłany: Nie 13:46, 17 Sie 2008    Temat postu:

AC Fiorentina 0-4 Fenerbahce Stambuł
20'24'43'Guiza
79' Gobbi

Koszmarna gra Fiorentiny,kapitalna Fener.Jesli Wlosi tak beda grac w lidze to lepiej niech nie grają.Jedyne coi mozna powiedziec dobrego o Włochach,to to że mają RICARDO MONTOLIVO,jedynego zawodnika co gral przyzwocie(7).U Turków kapitalnie Guiza(ocena: 10),swietnie były gracz Wlochow Gobbi,dobrze grali tez Maldonado,Caceres i wogole cala druzyna.WIELKIE BRAWA DLA TURKÓW, I WIELKA NAGANA DLA FIORENTINY.

Posty: 235

PostWysłany: Pon 9:36, 18 Sie 2008    Temat postu:

Fenerbahce Stambuł 3-1 Besiktas Stambuł
21'45'66'Nani 82'Ricardinho

Opis:
Fenerbahce dzięki geniuszowi Naniego pokonalo w sparingu Besiktas.Fenerbahce w lidze będzie grozne,nie przegrało w zadnym sparingu,kapitalna forme prezentuje linia obrony, z O'Shea,Caceres,Dracena i Carlosem.O'Shea bryluje na nowej pozycji-Prawa obrona,jego zmienikiem jest Lugano,zmiennikiem stoperów jest Brown,a Carlosa zastepuja rozni gracze.BRAOW FENER,MVP -Nani(10)

Posty: 235

PostWysłany: Pon 9:43, 18 Sie 2008    Temat postu:

VCF Valencia 6-1 Manchester United
8'Silva 85'Carrick
23'Villa
37'Albiol
64'Cazorla
78'Moretti
90'Curro Torres

Opis:
Sensacja!Nieprawdopodobne,niebywałe,kapitalne!Tak gazety opisują zwycięstwo VCF nad MU.Pogrom aż 6-1,nie świadczy dobrze o MU ,którzy rozegrali 3 mecze towarzyskie,jeden remis,dwie porazki,bilans bramek 5-13.Kapitalna partie rozegrali Cazorla i Moretti(9).VCF na lige szykuje sie ostro!Brawo Valencia!

Posty: 235

PostWysłany: Pon 20:35, 18 Sie 2008    Temat postu:

Valencia CF 1-0 FC Sevilla
34'Morientes

Opis meczu:
Przed chwilą mecz się skonczył.Był wyrównany i ciekawy,VCF znów wygralo,pierwsze skrzypce grali bramkarze w I polowie Hilldebrand a w drugiej Butelle(obydwaj po Cool.DObrze tez grał strzelec gola Morientes.Brawo Valencia!

Posty: 235

PostWysłany: Pon 20:42, 18 Sie 2008    Temat postu:

Manchester United I 3-2 Betis Sevilla I
15' Fabiano 43' Odonkorr
25' Kanoute 58'Sobis
51' Kerlon

ManU zagrało lepiej niz w blamazu z VCF,ale dalej to nie jest to.MegaBrawa dla Kanoute i Fabiano za instynkt strzelecki.Pilkarzem meczu zostal Nemanis Vidic.